Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

do przekazania wiernym w parafiach łódzkich w niedzielę 27 listopada 2022 r.1. Dominikanie z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego zapraszają młode małżeństwa na rekolekcje adwentowe „Dwie miłości – wiara w małżeństwie”. Odbędą się one w przyszły weekend (2-4 grudnia) i poprowadzi je o. Mirosław Pilśniak OP. Więcej informacji na stronie internetowej: www.swkrzyz.dominikanie.pl

2. Duszpasterstwo Akademickie „Piątka” zaprasza na adwentowe rekolekcje akademickie, które rozpoczną się w II Niedziele Adwentu (4 grudnia) Mszą św. o godz. 19.00 w łódzkiej katedrze i potrwają do środy. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Piotr Dernowski, duszpasterz akademicki z Olsztyna.

3. Duszpasterstwo Kobiet Archidiecezji Łódzkiej zaprasza wszystkie kobiety, a szczególnie: studentki, młode mamy oraz kobiety na początku swojej pracy zawodowej do udziału w spotkaniu modlitewnym, które odbędzie się 8 grudnia (czwartek) w kościele pw. Podwyższenia Świętego Krzyża w Łodzi (ul. Sienkiewicza 38). Po Mszy św. o godz. 18.00, konferencję i modlitwę w intencji kobiet poprowadzi o. Maciej BISKUP OP – przeor klasztoru dominikanów w Łodzi.