OGŁOSZENIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 10 I 2021r.

1.     Przeżywana dziś niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego.

2.     W związku z przeżywanym jubileuszem naszej diecezji dziś o godzinie 1730 odprawimy nabożeństwo dziękczynne za Chrzest Święty.

3.     Wizyta duszpasterska zwana popularnie kolędą jest z oczywistych powodów, wynikających z trwającej ciągle epidemii i będących jej następstwem ograniczeń, niemożliwa do przeprowadzenia – przynajmniej w tradycyjnym czasie, bezpośrednio po Świętach Bożego Narodzenia.

4.     W czasie panujących ograniczeń przez całą niedzielę można przychodzić do kościoła by przystąpić do Komunii Świętej.

5.     W piątek po Mszy zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii. Spotkanie odbędzie się w formie online.

6.     Serdecznie zapraszam na spotkanie biblijne w formie online w piątek 15 I – godzina 1930.

7.     W przyszłym tygodniu na godzinę 10 do pomocy przy sprzątaniu kościoła zapraszam mieszkańców ulic: Długa, Owocowa, Zawiszy, Łagiewnicka (numery do ulicy Owocowej).

8.     Prasa katolicka – Tygodniki Niedziela, Idziemy oraz Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła.