OGŁOSZENIA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11 IV 2021r.

1.     Z racji na dzisiejszą uroczystość zapraszam na godzinę 15:00 na uroczystą Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2.     W czasie panujących ograniczeń przez całą niedzielę można przychodzić do kościoła, aby przystąpić do Komunii Świętej.

3.     W przyszłą niedzielę – 18 kwietnia – na godzinę 15:00 zapraszam na pierwsze spotkanie małżeństwa pragnące rozpocząć formacje w Domowym Kościele.

4.     Tradycyjnie już w naszej parafii rozpocznie się kurs przedmałżeński „Wieczory dla zakochanych”, prowadzony metodą warsztatową. Początek 15 kwietnia godzina 19:00. Kurs odbędzie się w formie hybrydowej. Liczba uczestników ograniczona.

5.     Zapraszam w piątek 16 IV – godzina 1915 (w formie online) na spotkanie o liturgii.

6.     Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary składane w okresie świątecznym. Niech Bóg błogosławi wasze wrażliwe i otwarte serca. Bóg zapłać.

7.     W przyszłym tygodniu na godzinę 10:00 do pomocy przy sprzątaniu kościoła zapraszam mieszkańców ulic: Prosta, Malinowa, Osiedlowa

8.     Kolejny już raz zachęcam do wzięcia udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odzysk surowców pochodzących z tej zbiórki pozwala zgromadzić środki na wsparcie dzieł misyjnych Kościoła. Sprzęt można gromadzić za naszą plebanią do 16 kwietnia, do godziny 16:00.

9.     Prasa katolicka – Tygodniki Niedziela, Idziemy oraz Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła.