OGŁOSZENIA –  XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 VII 2021r.

1.     W liturgii tego tygodnia będziemy obchodzić:

26 VII – wspomnienie – świętych Joachima i Anny – Rodziców NMP

29 VII – wspomnienie – św. Marty

31 VII – wspomnienie – św. Ignacego z Loyoli , kapłana

2.     W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Kierowców Pojazdów Mechanicznych ze względu na wspomnienie św. Krzysztofa. Dziś po każdej mszy odbędzie się błogosławieństwo pojazdów z racji na wspomnienie św. Krzysztofa

3.     W lipcu i sierpniu obowiązuję w naszej parafii wakacyjny porządek niedzielnych mszy niedzielnych – 800, 1100, 2000.

4.     W poniedziałek 26 lipca jest dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom, emerytom. Tego dnia modlimy się w intencji solenizantek, będziemy dobremu Bogu polecać osobę naszej Pani Organistki Anny.

5.     W najbliższą sobotę na godzinę 10 do pomocy przy sprzątaniu kościoła zapraszam mieszkańców ulic: Łódzka, Sadowa, Świerkowa, Grottgera, Myśliwska, Rzemieślnicza.

6.     Prasa katolicka – Tygodniki Niedziela, Idziemy oraz Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła.