23 Niedziela Zwykła – 8 września 2024r.
W sobotę 14 września spotkanie w domu parafialnym Koła Żywego Różańca o godz. 16.00 . Zapraszamy także chętnych, którzy chcieliby dołączyć do Wspólnoty Żywej Róży.

W parafii mamy trzech świeckich nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej. Zachęcamy do zgłaszania adresów osób chorych i starszych, którzy chcieliby otrzymywać Komunię Świętą w każdą niedzielę od nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej, a także przystępować do sakramentów w pierwsze piątki miesiąca udzielanych przez ks. Tomasza.

W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamawiać, bądź rezerwować Msze św. na kolejny 2025 rok.

Trwa kolejna edycja akcji zbierania zużytego sprzętu elektrycznego czy elektronicznego, z której dochód jest przeznaczony na wsparcie misjonarzy. W naszej parafii te przedmioty można przynosić do wtorku 10 września. Proszę aby miejsce składowania było na podwórku przy budynku gospodarczym.

Podobnie jak w latach ubiegłych szczególne zaproszenie do udziału we Mszy św. o godz. 9.30 kierujemy do dzieci i ich rodzin.

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się 18 września, natomiast 19 września zapraszam młodzież i rodziców na spotkanie
rozpoczynające przygotowanie do bierzmowania w naszej parafii.

W przyszłą niedzielę taca gospodarcza, oraz ofiary do puszki na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W kruchtach kościoła można nabyć prasę katolicką.

Dziękuje za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W sobotę na godz. 8.00 do sprzątania zapraszam mieszkańców ulic: Chełmska, Wiśniowa, Krzywa, Niecała, Mokra, Zakręt.

22 Niedziela Zwykła – 1 września 2024r.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek przed południem udamy się z Komunią św. do chorych, spowiedź od godz. 17.00, a po Mszy św. adoracja NS do godz. 22.00. Serdecznie zapraszamy.

Od jutra wracamy do adoracji NS, która trwa godzinę przed Mszą św.

Do środy włącznie można przynosić torby z wyprawkami szkolnymi, które zostaną przekazane Łódzkiemu Caritas.

Trwa kolejna edycja akcji zbierania zużytego sprzętu elektrycznego czy elektronicznego, z której dochód jest przeznaczony na wsparcie misjonarzy. W naszej parafii te przedmioty można przynosić do 11 września. Proszę aby miejsce składowania było na podwórku przy budynku gospodarczym.

W sobotę o godz.15.00 będzie odprawiona Msza św. dla uczestników pielgrzymki do Włoch, a potem spotkanie w domu parafialnym.

W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30, poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci rozpoczynających rok szkolny i katechetyczny.

rozpoczynające przygotowanie do bierzmowania w naszej parafii.

W kruchtach kościoła można nabyć prasę katolicką.

Bardzo dziękuje za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, oraz umycie okien. W sobotę na godz. 8,00 do sprzątania zapraszam mieszkańców ulic: Topolowa, Porzeczkowa, Bukowa, Agrestowa, Leśna