5 Niedziela Zwykła – 5 lutego 2023r.

W piątek 10 lutego, po Mszy św. zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W sobotę, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Na Mszy św. o godz. 18.00, będzie możliwość przyjęcia sakramentu chorych. Serdecznie proszę o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, seniorom w dotarciu do naszej świątyni.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyjęli mnie podczas wizyty kolędowej. Dziękuję za wspólną modlitwę, serdeczną rozmowę oraz ofiarę na potrzeby parafii.

W Sobotę do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ulic:  Wiązowa, Jarzębinowa, Leszczynowa, Łagiewnicka (numery do ulicy Akacjowej do ulicy Leszczynowej)