OGŁOSZENIA –

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

22 XI 2020r.

1.     W liturgii tego tygodnia będziemy obchodzić:

24 XI – wspomnienie – św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy, męczenników

2.     27 listopada będziemy przeżywać 4.  rocznicę powstania naszej parafii.

3.     W piątek po Mszy zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii. Spotkanie odbędzie się w formie online.

4.     W niedzielę w okresie ograniczeń jakie niesie czas pandemii będzie dodatkowo odprawiana Msza św. w niedzielę o godzinie 930. W tej Mszy w 1 i 3 niedzielę miesiąca uczestniczyć będą dzieci przygotowujące się do I Komunii razem z rodzicami , a w 2 i 4 niedzielę miesiąca kandydaci do bierzmowania oraz ich rodzice.

Za tydzień na mszy spotkają się kandydaci do I Komunii z rodzicami.

5.     W czasie panujących ograniczeń przez całą niedzielę można przychodzić do kościoła by przystąpić do Komunii Świętej.

6.     Można zamawiać Msze na następny rok.

7.     W przyszłym tygodniu na godzinę 10 do pomocy przy sprzątaniu kościoła zapraszam mieszkańców ulic: Topolowa, Porzeczkowa, Bukowa, Agrestowa.

8.     Prasa katolicka – Tygodniki Niedziela, Idziemy oraz Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła.