Ogłoszenia - XXVII Niedziela Zwykła

W tym tygodniu Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca. W czwartek modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek przed południem udam się z komunią św. do chorych ( proszę o zgłaszanie osób do których mógłbym przybyć na Pierwszy Piątek miesiąca z komunią św.) Spowiedź od godz. 16.30. Po nabożeństwie różańcowym wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 24.00. W tym czasie również jest możliwość spowiedzi św.

Zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym, które w październiku odprawiamy od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18,00 a w niedziele o  17.15.

W środę po nabożeństwie wieczornym zapraszam na spotkanie Koło Różańcowe.

23 października będziemy przeżywali Uroczystość Odpustową w naszej parafii. Zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się w przygotowanie tej uroczystości na spotkanie organizacyjne w czwartek po różańcu.

Od przyszłego tygodnia będę przyjmował na wypominki, czyli modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

Od października można również zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.

Msze św. w naszej parafii odprawiane są od września o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i wieczorem o 18.00

We wtorek, 4 października, w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie Świętego Franciszka z Asyżu. To także dzień imienin papieża Franciszka. Niech nasza modlitwa będzie wsparciem dla Ojca Świętego.

W środę, 5 października, będziemy wspominać w liturgii Świętą Siostrę Faustynę Kowalską, którą nazywamy Apostołką Bożego Miłosierdzia.

W przyszłą sobotę do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ulic: Chełmska, Wiśniowa, Krzywa, Niecała, Mokra, Zakręt

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Natalia Joanna Kubiak – panna - parafia tutejsza

Filip Duliński – kawaler - parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Warszawie