Trzecia Niedziela Wielkiego Postu – 3 marca 2024r.

• Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św., oraz Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.15. Zachęcam także do indywidualnej Adoracji NS w tygodniu od godz. 17.00 do 18.00.

• Dzisiaj na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie organizacyjne w domu parafialnym wszystkich, którzy już się zapisali, bądź planują wyjazd na pielgrzymkę z naszej parafii do Medjugorie z pobytem w Czarnogórze, lub do Włoch. Obok gazet są jeszcze foldery z informacjami o tych wyjazdach.

• Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

• W środę o godz. 18.00 z inicjatywy parafian będzie odprawiona Msza św. za ks. Tomasza z racji urodzin i imienin. Dziękuję za dar modlitwy i serdecznie na nią zapraszam.

• W przyszłą sobotę na godz.8.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców ulic: Klonowa, Brzoskwiniowa, Łagiewnicka (numery od ulicy Kasztanowej do ulicy Topolowej).

• Do skrzynki przy wyjściu z kościoła można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

• W minionym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odeszła: śp. Jolanta Schwartz – lat 57, mieszkała przy ul. Porzeczkowej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków. Amen