Czwarta Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2024r.

Dziś po Mszy św. Wieczornej o godz. 19.00 rozpocznie się trzeci i zarazem ostatni koncert Czwartego Zgierskiego Festiwalu Muzyki Organowej w naszej parafii. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek o godz. 17.00 wyruszamy z grupą parafian i innych uczestników na pielgrzymkę autokarową do Medjugorie z pobytem w Czarnogórze i Albanii. Na czas pielgrzymki od 25 kwietnia do 4 maja pracę duszpasterską w parafii będzie podejmował ks. Cezary. W tym czasie sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po Mszy św. wieczornej, a w sprawach pilnych proszę dzwonić na numer parafialny 507 299 327.

W zeszycie intencji mszalnych jest dużo wolnych terminów na maj i czerwiec. Msze św. można rezerwować także w terminach do końca roku.

W kruchcie kościoła można nabyć prasę katolicką.

Dziś taca gospodarcza.

Dziękuje za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W sobotę na godz. 8.00 do sprzątania zapraszam mieszkańców ulic: Chopina,
Głogowa, Lipowa, Sosnowa.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odszedł: śp. Janusz Sowicki – lat 65, mieszkał przy ul. Sosnowej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków Amen.