KOMUNIKATY KURII METROPOLITALNEJ ŁÓDZKIEJ
do przekazania wiernym w niedzielę 14 kwietnia 2024 r.

1. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i relacje we wspólnocie Kościoła na nowy cykl spotkań ALPHA, który rozpocznie się we wtorek 16 kwietnia o godz. 19.00 w Centrum Służby Rodzinie w Łodzi (ul. Broniewskiego 1a).
(Alpha to cykl spotkań prezentujących przesłanie chrześcijaństwa w sposób przystępny i nie wywierający presji. Jest to miejsce, w którym można dzielić się swoimi przemyśleniami i odkrywać sens życia.)

2. Ruch Światło-Życie zaprasza do udziału w pieszej pielgrzymce do łódzkich Łagiewnik w  intencji naszego miasta i regionu oraz osób uzależnionych. Pielgrzymka wyruszy z łódzkiej archikatedry 11 maja 2024 r. (sobota) o godz. 9.00 i zakończy się Mszą św. o godz. 13.00 w sanktuarium OO. Franciszkanów. Eucharystii będzie przewodniczył kard. Grzegorz Ryś, który w tym roku będzie również towarzyszył pątnikom w drodze.
3. Siostry Antonianki zapraszają na spotkanie dla Mam w stanie błogosławionym w niedzielę 21 kwietnia o godz. 9.30 do domu przy ul. Janosika 141w Łodzi. Spotkanie poprowadzi: ks. Marcin Pietrzyk, położna Anna Krawczyk oraz Siostry. Prosimy o kierowanie zgłoszeń pod adres: antonianki@wp.pl lub na nr tel. 881 675 250.