OGŁOSZENIA – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17 V 2020r.

1. Przeżywając 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II dziękujemy Bogu za dar jego życia i pontyfikatu. Przez całą dzisiejszą niedzielę składamy dziękczynienie za naszego Patrona, w dniu jutrzejszym tj. 18 maja sprawowana będzie o godzinie 18 w tej intencji Eucharystia.

2. W najbliższy piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych. W naszej wspólnocie będą odprawiane w tygodniu po każdej Mszy św., a w niedzielę o 1730.
W najbliższy czwartek o godzinie 19 zapraszam na nabożeństwo majowe przy kapliczce na rogu ulic Chełmskiej i Łagiewnickiej.

4. W piątek 22 maja jest wspomnienie św. Rity z Cascia, patronki spraw trudnych. Zapraszam do modlitwy.

5. Liczba osób przebywających w kościele będzie proporcjonalna do wielkości kościoła. W naszym kościele może przebywać 16 osób.

6. Dziękuję bardzo za wsparcie, w tym czasie epidemii, działalności naszej parafii.

7. Prasa katolicka – Tygodniki Niedziela, Idziemy oraz Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła.