OGŁOSZENIA  – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 X 2020r.

1.     W liturgii tego tygodnia będziemy obchodzić:

28 X – święto – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

2.     Trwamy na modlitwie różańcowej, w tygodniu po każdej Mszy a w niedzielę o 1730.

3.     W piątek po Mszy zapraszam na spotkanie młodzież naszej parafii. Spotkanie odbędzie się w formie online.

4.     Od przyszłej niedzieli w okresie ograniczeń jakie niesie czas pandemii będzie dodatkowo odprawiana Msza św. w niedzielę o godzinie 930. W tej Mszy w 1 i 3 niedzielę miesiąca uczestniczyć będą dzieci przygotowujące się do I Komunii razem z rodzicami , a w 2 i 4 niedzielę miesiąca kandydaci do bierzmowania oraz ich rodzice.

5.     Można już zamawiać Msze na następny rok. Są też wystawione formularze do wpisywania zmarłych polecanych w wypominkach.

6.     W przyszłym tygodniu na godzinę 10 do pomocy przy sprzątaniu kościoła zapraszam mieszkańców ulic: Wierzbowa, Koralowa, Akacjowa, Łagiewnicka (numery od ulicy Owocowej do ulicy Akacjowej).

7.     Prasa katolicka – Tygodniki Niedziela, Idziemy oraz Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła.