OGŁOSZENIA – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 X 2019r.

1. Przeżywamy dziś uroczystość odpustową w naszej parafii. Zachęcam do skorzystania z łask przypisanym temu świętu. Suma odpustowa o godzinie 1100 a po niej nasze wspólne świętowanie – wspólny posiłek, koncert ewangelizacyjny zespołu Fragua oraz rozstrzygnięcie konkursów.

2. Dzisiejsza niedziela jest też niedzielą misyjną. Rozpoczyna się tydzień modlitw w intencji misji.

3. W piątek – 25 października – o godzinie 1900, spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

4. W sobotę 26 października - o godzinie 1000 - spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

5.  Można zamawiać intencje na kolejny rok.

6. Przyjmowane są wypominki (wyłożone są formularze na które możemy wpisywać naszych zmarłych).

7.     Bardzo dziękuję za piękne zaangażowanie w przygotowanie uroczystości odpustowych.

8. W przyszłą sobotę o godzinie 10 do pomocy przy sprzątaniu kościoła zapraszam mieszkańców ulic: Klonowa, Brzoskwiniowa, Łagiewnicka (numery od ulicy Kasztanowej do ulicy Topolowej).

9.  Prasa katolicka – Tygodniki Niedziela, Idziemy oraz Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła.