OGŁOSZENIA – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 21 IV 2019r.

1. W przyszła niedzielę przeżywać będziemy niedziele Miłosierdzia. Przygotowujemy się do niej poprzez nowennę codziennie o godzinie 1745.

2.  Bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie prace przygotowujące nas do czasu świątecznego. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w nasze wspólne świętowanie w czasie liturgii i poza nią.

3.  Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Michał Robert Frankowski oraz Karolina Zofia Bieniak.

4. W przyszłą sobotę na godzinę 10 do pomocy przy sprzątaniu kościoła zapraszam mieszkańców ulic: Wiązowa, Jarzębinowa, Leszczynowa, Łagiewnicka (numery do ulicy Akacjowej do ulicy Leszczynowej).

5.  W najbliższy czwartek 25.04 – godzina 19) rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński „Wieczory dla zakochanych”, prowadzony metodą warsztatową.

6.     Prasa katolicka – Tygodniki Niedziela i Idziemy  oraz Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła.