OGŁOSZENIA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 29 III 2020r.

1.     Ze względu na panującą pandemie stosując się do wytycznych naszych Pasterzy odwołane zostały nabożeństwa wielkiego postu oraz rekolekcje.

2.     W tym tygodniu 2 kwietnia będziemy przeżywać 15. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II.

3.     W doświadczeniu jakie przeżywamy nie możemy licznie gromadzić się na liturgii w kościołach na Mszy może uczestniczyć jedynie pięć osób. Dlatego zapraszam do nawiedzenia kościoła w ciągu dnia. W naszym kościele jest codziennie adoracja od 900 do 2100. Skorzystajmy wtedy z możliwości spowiedzi. Można też w czasie poza Mszą przyjąć Komunię świętą.

4.     Prasa katolicka – Tygodniki Niedziela, Idziemy oraz Przewodnik Katolicki do nabycia przy wyjściu z kościoła.